+421 911 420 998 izoleko@izoleko.sk

Zaujímavosti, ktoré Vám môžu uľahčiť život

Kvalitná tepelná izolácia

Kvalitná tepelná izolácia  zvládne oveľa viac ako chrániť pred chladom. Ako ju nájsť a vybrať tu správnu?Tohtoročná zima, svojimi nízkymi teplotami preverila nejednu domácnosť. Napadlo vás preto, ako znížiť náklady na vykurovanie v budúcom roku? Alebo si plánujete postaviť nový domček, v ktorom chcete prežiť pohodlne množstvo ďalších rokov a preto uvažujete o jeho zateplení už teraz? Podobné otázky trápia množstvo ľudí, ktorí plánujú riešiť svoje nové bývanie, ale aj tých, ktorí sa chystajú vylepšiť to aktuálne.

read more

Prečo vlastne vzniklo IZOLEKO?

Od začiatku sme vedeli, že s firmou PERISO chceme robiť zdravé a kvalitné drevostavby. S vedomím, že v týchto stavbách budú bývať ľudia, naši klienti, sme zodpovedne pristúpili k štúdiu, aby sme vybrali tie najlepšie konštrukcie a materiály. Ku každému domu sme pristupovali, ako by sme v ňom mali bývať my sami.

read more

Výber vhodného pozemku

Nájsť vhodné miesto pre život, ktoré bude poskytovať potrebné zázemie pre stavbu domu nie je vôbec jednoduché, no nie je ani nemožné.
Aby sme Vám uľahčili stavbu samotného domu, zvážte najprv tieto kritériá pozemku.

read more

Drevostavba a jej výhody

Pojem „drevostavba“ nie je zatiaľ presne definovaný. Povedzme že drevostavba je stavba, ktorá používa pre svoju nosnú konštrukciu drevo a materiály na jeho báze.

read more

Pasívne domy

Pasívny štandard stavby vznikol ako reakcia na snahu výrazne znížiť spotrebu energie na prevádzku stavby. V našich klimatických podmienkach potrebujú stavby na svoju prevádzku cca. 40% všetkej vyrobenej energie.

read more

Difúzia vodnej pary

Dnes poznáme difúzne otvorené a uzatvorené konštrukcie, pričom trend posledných rokov bol stavať častejšie difúzne uzatvorené konštrukcie. Vrátime sa späť k difúzne otvoreným? Počuli ste už o týchto pojmoch? Z praxe vieme, že množstvo ľudí, ktorý sa zaujímajú o stavbu rodinného domu, nevie aký je medzi nimi rozdiel a nikdy o tomto delení nepočuli. Ďalší už o nich počuli, no nevedia, pre ktorú z nich sa rozhodnúť, ako fungujú a čo je pri nich dôležité dodržiavať a na čo si dať pri realizácii pozor.

read more

PAVATEX

Izolácie Pavatex                  Prehľad typov dosiek                   Vlastnosti a výhody                Obvodový plášť                    Strešný plášť                       Podlaha                                          Galéria Pavatex                       Cenník

IZOLEKO

Profil spoločnosti                   Etický kódex

CERTIFIKOVANÉ KONŠTRUCIE

O NÁS

Blog                                          Kontakt